ROK 2020 DIAMAT s.r.o. autorizovaný partner značky Hörmann

, DIAMAT, s.r.o.

ROK 2020 DIAMAT s.r.o. autorizovaný partner značky Hörmann

 

 

 

 

 

Určite sa zhodneme všetci na tom, že fungovanie počas uplynulého roku bolo iné ako po minulé roky. V prvom rade sa rok 2020 zapíše do histórie ako začiatok boja s koronavírusom Covid-19. Pre niekoho nevšedné, veľmi náročné, komplikované. Ani v našej spoločnosti to nebolo inak. Napriek rôznym komplikáciám a obmedzeniam sa nám však mnohé podarilo dosiahnuť aj vďaka Vašej dôvere, za čo sme Vám veľmi vďační. 

 

Ako sme počas roku 2020 zvládli rekonštrukciu našej vzorkovej predajne sa dočítate tu.

Aj v roku 2020 veľa z Vás, našich zákazníkov, začalo s výstavbou vysnívaného rodinného domu a s dôverou sa obrátilo na nás s rôznymi požiadavkami či už s riešeniami pre výplne otvorov ale aj s dodaním stavebných materiálov - premajstrov.sk

Podarilo sa nám zrealizovať  dodávky a  montáže rôznych privátnych a priemyselných garážových sekcionálnych aj rolovacích brán. Nakoľko máme širokú ponuku produktov určených pre osobné využitie  a bolo z čoho vyberať, tu je malá ukážka toho, čo sme za uplynulý rok stihli.

 

Sekcionálne garážové brány:

 

 

 

V rámci škály priemyselných brán Vám vyberáme dodávky a montáže, ktoré sme realizovali na domovú výstavbu s dôrazom na nadštandardné požiadavky. Táto možnosť prichádza do úvahy tam, kde  brána pre osobné využitie nepostačuje rozmermi.

 

Vedeli ste, že máme v ponuke široký výber domových, vchodových a interiérových dverí?

Domové a vchodové dvere si tak môžete zladiť napríklad s farbou brány a docieliť tak elegantný vzhľad Vášmu rodinnému sídlu. Interiérové drevené dvere  s jedinečným povrchom Duradecor v čistých líniách aj netradičných prevedeniach zútulnia Váš domov.

Interiérové dvere:

 

 

 

 

 

 

 

 

Domové dvere

 

 

 

Taktiež priemyselné brány na rôzne výrobné a skladové haly, prípadne hromadné garáže u nás nezaostávali.

  

Naše ďalšie realizácie nájdete tu.

A prečo si vybrať DIAMAT, s.r.o. ako autorizovaného predajcu Vašej budúcej Hörmann garážovej brány alebo dverí?

 

Pretože nás naša práca napĺňa a baví, týmto produktom sa venujeme už vyše 15 rokov a tieto skúsenosti sa snažíme využiť na nájdenie čo najvhodnejších riešení pri výbere výrobkov Hörmann a naplniť tak Vaše predstavy.

 

V prípade akýchkoľvek požiadaviek sme Vám vždy plne k dispozícií a to nie iba pri predaji výrobkov, ale počas celej doby životnosti zakúpených výrobkov formou záručných a pozáručných servisných zásahov a dodaním originálnych náhradných dielov.

 

Váš Tím Diamat - HörmannPartner

 

 

 

 

 

Súvisiace blogy

Modernizácia našej vzorkovej predajne

Modernizácia našej vzorkovej predajne

16.12.2020

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

04.04.2018

Dobré meno si musíte zaslúžiť prácou. Garážové brány od nemeckého výrobcu HÖRMANN patria k európskej jednotke, sú povestné vysokou kvalitou a bezpečn ...

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...