Stavebné centrum Rovinka

Železiarsky tovar a stavebniny sú jedným z pilierov našej spoločnosti. Ako prvá bola otvorená prevádzka v Rovinke na Hlavnej ulici 74 a neskôr presťahovaná do našich vlastných priestorov na Hlavnej ulici číslo 232. V tejto prevádzke nájde každý remeselník všetko, čo potrebuje: od klincov, skrutiek a hmoždiniek cez kanalizačné rúry, vodovodné potrubia až po brúsne, rezné a diamantové kotúče, elektroinštalačný materiál. Kamenári tu nájdu lepidlá, tmely, prípravky pre impregnáciu, čistenie a voskovanie kameňa a gazdinky aj domáce potreby.

Veľmi dôležitou súčasťou prevádzky je od roku 2014 kľúčová služba a od októbra 2017 aj požičovňa náradia. V rámci sortimentu tu nájdete aj murovacie systémy, zatepľovacie systémy, vonkajšie dlažby, fasádne omietky, omietkové zmesi a bohatý výber iného stavebného materiálu. Naši skúsení pracovníci Vám veľmi radi pomôžu a poradia. Pretože pre nás je vaša spokojnosť prvoradá.

Teraz môžete nakupovať aj online, vyskúšajte náš internetový obchod, kde nájdete široký sortiment nami ponúkaného tovaru a množstvo akciových a výpredajových tovarov a takisto náš vernostný program premajstrov.sk

Stavebné centrum Rovinka

Nakupovať

Eugen Kovács

Contact Image
Priamy kontakt