Železiarstvo a stavebniny DIAMAT v Rovinke

Železiarsky tovar a stavebniny sú jedným z pilierov našej spoločnosti. Ako prvá bola otvorená prevádzka v Rovinke na Hlavnej ulici 74 a neskôr presťahovaná do našich vlastných priestorov na Hlavnej ulici číslo 232. V tejto prevádzke nájde každý remeselník všetko, čo potrebuje: od klincov, skrutiek a hmoždiniek cez kanalizačné rúry, vodovodné potrubia až po brúsne, rezné a diamantové kotúče, elektroinštalačný materiál  a gazdinky aj domáce potreby.

Veľmi dôležitou súčasťou prevádzky je náš záhradný program: záhradné náradie, zavlažovacie systémy a príslušenstvo, záhradná technika ako sú čerpadlá a domáce vodárne, záhradné traktory, motorové a elektrické kosačky, vertikutátory / prevzdušňovače trávníka, osivá, hnojivá, trávne zmesy pre dokonalú záhradu, kľúčová služba či požičovňa náradia. V rámci sortimentu tu nájdete aj  a bohatý výber stavebného materiálu. Naši skúsení pracovníci Vám veľmi radi pomôžu a poradia. Pretože pre nás je vaša spokojnosť prvoradá.

Taktiež môžete nakupovať aj online, vyskúšajte náš internetový obchod, kde nájdete časť sortimentu nami ponúkaného tovaru a množstvo akciových a výpredajových tovarov a takisto náš vernostný program premajstrov.sk

železiarstvo diamat rovinka

Nakupovať

Isabel Szeibecederová

Contact Image
Železiarstvo - Stavebniny
02 / 38 10 47 54
zeleziarstvo@diamat.sk
Priamy kontakt