Kontaktujte nás

Zvýšená bezpečnosť pre sekcionálnu garážovú bránu

Zvýšená bezpečnosť pre sekcionálnu garážovú bránu

Jednou z noviniek na rok 2021 je certifikované bezpečnostné vybavenie RC 2 pre sekcionálne garážové brány Hörmann LPU

Keďže garáž často nie je len parkovacím miestom, ale slúži aj na uskladnenie pomerne cenných vecí (kosačky, bicykle, náradie a pod.). Bezpečnosť garáže by mala byť podstatnou súčasťou pri kúpe garážovej brány.

Garáže sú už bežnou súčasťou domu, s ktorými susedia prechodovými dverami. Pre zlodejov to môže byť veľkým lákadlom, vojsť cez garážovú bránu a prechodovými dverami až do domu.

Moderné automaticky ovládané sekcionálne brány od výrobcu Hörmann disponujú mechanickým zdvíhacím zariadením, pomocou ktorého sa brány pri zatvorení prakticky nedajú tlačiť nahor. 

Teraz je navyše k dispozícii s certifikovaným bezpečnostným vybavením RC 2, ktoré sa dá dodatočne namontovať na existujúce brány alebo sa ponúka ako štandardné či voliteľné vybavenie pre nové garážové brány.

Pri zakúpení akciovej brány RenoMatic dostanete 20. októbra 2022 do 20. decembra 2022 bezpečnostné vybavenie RC2 za akciovú cenu 99 € vrátane DPH.

Pre slovenský trh disponujeme certifikátom NBU. Bezpečnostné, vertikálne otváravé garážové brány LPU, stavebný rad BR40.

Bezpečnostné vybavenie RC2 musí byť montované  výhradne autorizovaným predajcom, v opačnom prípade je daný certifikát neplatný.

Fotogaléria