O nás

Od roku 2006 rozvíjame naše poznatky a skúsenosti v sortimente garážových brán, ku ktorým pribudli i priemyselné brány, domové, vnútorné i viacúčelové dvere, pohony a príslušenstvo. 

Za túto dobu sme montovali už nespočetné množstvo sekcionálnych, výklopných a iných garážových brán na privátne objekty, ako aj vstupné oceľové alebo hliníkové domové dvere. Spojazdnili sme posuvné, otváravé jedno- i dvojkrídlové brány. Ako dodávatelia týchto výrobkov sme sa zúčastnili tiež niekoľkých projektov výstavby priemyselných parkov, administratívnych a obchodných budov na Slovensku ako aj v zahraničí.

V našom showroome v Rovinke Vám ponúkame odborné poradenstvo, spracovanie cenovej ponuky na mieru i predaj príslušenstva a nájdete tu aj funkčné vzorky dverí a brán, ktoré si tak môžete obzrieť ešte pred Vašim rozhodnutím. Pred každou objednávkou a montážou je pre nás samozrejmosťou vykonanie technickej obhliadky na mieste stavby na ujasnenie technických záležitostí, ako i priblíženie potrebných informácii pre prípravu stavebného otvoru.

Okrem predaja a montáže nových brán a dverí, Vám ponúkame i servis na už zakúpené produkty a predaj a montáž náhradných dielov na objednávku.

 Stačí, ak nás na našej prevádzke navštívite alebo nám zavoláte s Vašou predstavou a naši skúsení pracovníci Vám na základe obhliadky vytvoria cenovú ponuku a vizualizáciu na mieru.

S úctou,


Balázs Albert

konateľ spoločnosti