Pozrieť akciu

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

Stalo sa vám niekedy na prechádzke s rodinou, že vás na nových uliciach okrem krásnych domov fascinovala aj zaujímavá garážová brána? Vzhľad je síce dôležitý, no ako spoznáte, že je brána skutočne dobrá? Pozrime sa na niekoľko dôležitých vlastností, ktoré nesmú chýbať žiadnej dobrej garážovej bráne.

, DIAMAT, s.r.o.

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

Ohurujúci dizajn

Garážová brána vás musí očariť hneď na prvý pohľad. Láska na prvý pohľad ako z romantického filmu existuje aj pri výbere garážovej brány. Páči sa vám jej dekor? Alebo ste fascinovaní z toho, ako elegantne a nenápadne je zakomponovaná do fasády domu? V oboch i v ďalších prípadoch je však jasné, že dizajn brány je rozhodujúcim faktorom vašej spokojnosti.

Komfort v každom počasí

Komfort pri používaní garážovej brány sa dá vyjadriť mnohými elementmi. Rýchlosť otvárania a zatvárania oceníte na rušnej ulici v premávke, diaľkové ovládanie zase oceníte pri každodennom používaní a možnosť kontroly brány vám dovolí zistiť polohu brány aj v prípade, že sedíte doma v obývačke. Ak túžite po kvalitnej bráne, určite nepodceňte komfort jej ovládania.

Žiadny strach o majetok v garáži

Aj o bezpečnosť garážovej brány sa starajú pohony garážových brán. Poistky, senzory a rôzne mechanické zámky zabezpečia vašu garáž a majetok v nej pred prípadnou lúpežou. Ochránia však aj malé deti a zvieratá, ktoré by sa počas zatvárania mohli rozhodnúť vybehnúť z garáže a skončiť tak pod bránou. Brána sa však inteligentne zastaví a zabráni nešťastiu.

Možnosť výberu doplnkov

Desiatky modelov ručných diaľkových ovládačov, bezpečnostné doplnky, integrované dvere a motívy ladiace s ostatkom domu. Pri výbere garážovej brány je dôležitý samotný výber – to znamená mať možnosť pouvažovať nad rôznymi alternatívami všetkých komponentov. Dôležitý je, samozrejme, aj samotný typ garážovej brány. Ak chcete nájsť ten, ktorý sa najlepšie hodí do vašej garáže, vyberte si z modelov garážových brán Hormann.

Výhodné akciové ponuky pre Vás

Sekcionálna garážová brána RenoMatic 2016, Domové dvere RenoDoor 2016, Hliníkové domové dvere ThermoSafe.

Pozrieť akciu

Súvisiace blogy

Modernizácia našej vzorkovej predajne

Modernizácia našej vzorkovej predajne

19.04.2019

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

04.04.2018

Dobré meno si musíte zaslúžiť prácou. Garážové brány od nemeckého výrobcu HÖRMANN patria k európskej jednotke, sú povestné vysokou kvalitou a bezpečn ...

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...