Pozrieť akciu

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka čomu sa na vašom sídlisku uvoľnia ďalšie parkovacie miesta. Ako garáž pripraviť na ustajnenie našich motorových vozidiel?

, DIAMAT, s.r.o.

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Toto sa môže hodiť...alebo aj nie

V prvom rade sa musíte zamyslieť nad tým, ktoré veci z garáže vyhodiť a ktoré ponechať. Pokojne choďte kus po kuse a zamyslite sa, či ste ho za posledných 5 rokov použili a či ho ešte niekedy použijete. Ak nie, šup s ním na kôpku vyradených vecí.

Zarobte nejaké peniaze

Ak máte v garáži staré trubky, kusy železa, ale i nejaký iný kov, naložte to do auta a odvezte do najbližšieho dvora zberných surovín. Za získané peniaze môžete do garáže nakúpiť nové nevyhnutné veci alebo si dotankovať plnú nádrž do auta.

Rovnako je to aj s vecami, ktoré už nevyužijete, no sú v dobrom stave. Nahoďte ich na inzertný portál. Váš starý bicykel sa môže niekomu hodiť a vy zaň dostanete aspoň pár desiatok eur.

Myslite ekologicky

Ak máte v garáži aj staré chemikálie, zbavte sa ich ekologicky. Zistite si možnosti nakladania s nebezpečným odpadom vo vašom okolí. Nevyhadzujte všetko do komunálneho odpadu.

Podobne je to aj s inými vecami, ktoré sa nedajú predať, ale je vám ľúto ich vyhodiť. Staré oblečenie môžete venovať na charitu – stačí ho vložiť do najbližšieho kontajneru pre nepotrebné oblečenie.

Nech má všetko svoje miesto

Keď už máte veci vytriedené, prichádza čas usporiadať všetky veci, ktoré nám zostali. Prevádzkové kvapaliny na jednu poličku, náhradné diely na motorku na druhú, náradie zorganizovať a poukladať podľa typu. V upratanej garáži so zavedeným systémom sa vám bude orientovať oveľa lepšie.

Nezabudnite na kvalitnú garážovú bránu.

Ak chcete vašu garáž skutočne nachystať pre vaše auto, zamyslite sa aj nad novou garážovou bránou. Nech už preferujete akýkoľvek typ brány, v každom prípade oceníte automatické otváranie, kontrolu polohy brány, rýchly mechanizmus otvárania a zatvárania a najmä vysokú bezpečnosť pred pokusmi o vlámanie. Vyberte si novú garážovú bránu ešte dnes.

Výhodné akciové ponuky pre Vás

Sekcionálna garážová brána RenoMatic 2016, Domové dvere RenoDoor 2016, Hliníkové domové dvere ThermoSafe.

Pozrieť akciu

Súvisiace blogy

Galéria garážových brán 2021

Galéria garážových brán 2021

30.07.2021

ROK 2020 DIAMAT s.r.o. autorizovaný partner značky Hörmann

ROK 2020 DIAMAT s.r.o. autorizovaný partner značky Hörmann

11.02.2021

Modernizácia našej vzorkovej predajne

Modernizácia našej vzorkovej predajne

16.12.2020

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

04.04.2018

Dobré meno si musíte zaslúžiť prácou. Garážové brány od nemeckého výrobcu HÖRMANN patria k európskej jednotke, sú povestné vysokou kvalitou a bezpečn ...