Pozrieť akciu

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka čomu sa na vašom sídlisku uvoľnia ďalšie parkovacie miesta. Ako garáž pripraviť na ustajnenie našich motorových vozidiel?

, DIAMAT, s.r.o.

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Toto sa môže hodiť...alebo aj nie

V prvom rade sa musíte zamyslieť nad tým, ktoré veci z garáže vyhodiť a ktoré ponechať. Pokojne choďte kus po kuse a zamyslite sa, či ste ho za posledných 5 rokov použili a či ho ešte niekedy použijete. Ak nie, šup s ním na kôpku vyradených vecí.

Zarobte nejaké peniaze

Ak máte v garáži staré trubky, kusy železa, ale i nejaký iný kov, naložte to do auta a odvezte do najbližšieho dvora zberných surovín. Za získané peniaze môžete do garáže nakúpiť nové nevyhnutné veci alebo si dotankovať plnú nádrž do auta.

Rovnako je to aj s vecami, ktoré už nevyužijete, no sú v dobrom stave. Nahoďte ich na inzertný portál. Váš starý bicykel sa môže niekomu hodiť a vy zaň dostanete aspoň pár desiatok eur.

Myslite ekologicky

Ak máte v garáži aj staré chemikálie, zbavte sa ich ekologicky. Zistite si možnosti nakladania s nebezpečným odpadom vo vašom okolí. Nevyhadzujte všetko do komunálneho odpadu.

Podobne je to aj s inými vecami, ktoré sa nedajú predať, ale je vám ľúto ich vyhodiť. Staré oblečenie môžete venovať na charitu – stačí ho vložiť do najbližšieho kontajneru pre nepotrebné oblečenie.

Nech má všetko svoje miesto

Keď už máte veci vytriedené, prichádza čas usporiadať všetky veci, ktoré nám zostali. Prevádzkové kvapaliny na jednu poličku, náhradné diely na motorku na druhú, náradie zorganizovať a poukladať podľa typu. V upratanej garáži so zavedeným systémom sa vám bude orientovať oveľa lepšie.

Nezabudnite na kvalitnú garážovú bránu.

Ak chcete vašu garáž skutočne nachystať pre vaše auto, zamyslite sa aj nad novou garážovou bránou. Nech už preferujete akýkoľvek typ brány, v každom prípade oceníte automatické otváranie, kontrolu polohy brány, rýchly mechanizmus otvárania a zatvárania a najmä vysokú bezpečnosť pred pokusmi o vlámanie. Vyberte si novú garážovú bránu ešte dnes.

Výhodné akciové ponuky pre Vás

Sekcionálna garážová brána RenoMatic 2016, Domové dvere RenoDoor 2016, Hliníkové domové dvere ThermoSafe.

Pozrieť akciu

Súvisiace blogy

Ako si vybrať správny typ garážovej brány?

Ako si vybrať správny typ garážovej brány?

17.05.2023

Ako si vybrať správny typ garážovej brány?

Galéria garážových brán HÖRMANN 2022

Galéria garážových brán HÖRMANN 2022

03.01.2023

Galéria vybraných realizovaných garážových brán HÖRMANN 2022

Ako pripraviť stavebný otvor pre montáž sekcionálnej garážovej brány Hörmann

Ako pripraviť stavebný otvor pre montáž sekcionálnej garážovej brány Hörmann

29.11.2022

Ak staviate nový dom s garážou alebo plánujete vymeniť starú garážovú bránu, pripravte sa na montáž v dostatočnom predstihu, aby ste predišli možným k ...

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

16.09.2022

Ak chcete otvárať svoju vjazdovú bránu komfortne, potrebujete diaľkovo ovládaný pohon. K dokonalosti tohto komfortu vám dopomôže kvalitný pohon vjazdo ...