Vytvoriť vizualizáciu

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

Ak chcete otvárať svoju vjazdovú bránu komfortne, potrebujete diaľkovo ovládaný pohon. K dokonalosti tohto komfortu vám dopomôže kvalitný pohon vjazdových brán, ktorý môžete použiť na nové, ale aj na staré brány.

, DIAMAT, s.r.o.

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

 

Bezpečnosť

Pri ochrane nášho zdravia a majetku je bezpečnosť pohonov vjazdových brán na prvom mieste. Vypínacia automatika spoľahlivo zabezpečuje proces otvárania a zatvárania v každej fáze. V prípade, že sa bráne do cesty dostane prekážka, systém okamžite zastaví zatváranie vašej brány. Pre dodatočnú bezpečnosť je možné nainštalovať svetelné závory s funkciou bezdotykového rozpoznávania osôb a predmetov. Svetelná závora sa dá jednoducho a elegantne integrovať do bezpečnostných stĺpov.

Spoľahlivosť

Pohony vjazdových brán sú jedinečné najmä príjemne tichým a bezpečným chodom brán. Pomalý rozbeh, plynulé otváranie/zatváranie a pozvoľné zastavenie chráni vašu bránu v každej fáze procesu otvárania/zatvárania. Vďaka tomu už sa nemusíte báť poškodenia vašej brány v dôsledku silného nárazu pri zatvorení.

Robustnosť

Pohony vjazdových brán sú denne niekoľko krát vystavené veľkému mechanickému zaťaženiu. Aby vydržali tento nápor a nepoškodili sa, sú vyrábané z odolných materiálov vysokej kvality. Robustný pohon je zároveň odolný voči poveternostným podmienkam čím zaručuje dlhú živostnosť. Pre mimoriadne chladné regióny ponúkame naviac pohon RotaMatic s integrovaným ohrevom, vďaka ktorému je pohon funkčný aj počas silných mrazov.

Certifikovanosť

Pohony garážových brán sú prísne overované a testované v náročných skúškach, vďaka čomu získavajú certifikát udeľovaný inštitútom TÜV podľa platných noriem pre bežné veľkosti brán a montážne situácie. Vďaka tomu si môžete byť istí, že pohon vašej garážovej brány skutočne vydrží aj náročné podmienky a časté používanie bez ujmy alebo poškodenia a že sa naň môžete spoľahnúť v každej situácii.

 

 

Vytvorte si vizualizáciu Vašej novej brány

Pomocou konfigurátora brán si môžete vytvoriť vizualizáciu Vašej novej garážovej brány.

Vytvoriť vizualizáciu

Súvisiace blogy

Modernizácia našej vzorkovej predajne

Modernizácia našej vzorkovej predajne

19.04.2019

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

04.04.2018

Dobré meno si musíte zaslúžiť prácou. Garážové brány od nemeckého výrobcu HÖRMANN patria k európskej jednotke, sú povestné vysokou kvalitou a bezpečn ...

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...