Pohony aj pre dvojkrídlové garážové brány

Aj v dobe posuvných a rolovacích garážových brán nachádzajú svoje miesto klasické dvojkrídlové garážové brány. Ľudia volia túto alternatívu pre ich typický dizajn, ktorý sa hodí do moderného, ale aj do rustikálneho domu. Aj pre tento typ brán ponúkame skvelý pohon pre jednoduchšiu manipuláciu.

, DIAMAT, s.r.o.

Pohony aj pre dvojkrídlové garážové brány

RotaMatic

Tento pohon garážových brán je primárne určený pre dvojkrídlové garážové brány. Vďaka svojmu modernému a štíhlemu dizajnu sa dá jednoducho zladiť s každou dovjkrídlovou bránou. Tento pohon ponúka všetky potrebné kvality pohonov od spoločnosti Hormann.

Funkčnosť a bezpečnosť

K bráne automaticky dodávame ručný vysielač HS 5 BS, s ktorým kedykoľvek jednoducho skontrolujete polohu vašej brány. Vďaka nemu sa vám nemôže stať, že necháte bránu otvorenú.

RotaMatic Akku

Novým zaujímavým variantom je pohon RotaMatic Akku. Ak nemáte v garáži elektrickú prípojku, akumulátor jednoducho doma nabijete a pripravíte na použitie vo vašej garáži. Akumulátor je možné nabiť za niekoľko hodín. S týmto pohonom môžete aj starej garáži dodať moderný a komfortný feeling.

Rôzne veľkosti a zaujímavé príslušenstvo

V našej ponuke nájdete aj modely RotaMatic P a Rotamatic PL. Narozdiel od základnej verzie, ktorá je určená pre brány so šírkou do 2500 mm a s hmotnosťou do 220 kg, pohon RotaMatic P je určený pre brány s hmotnosťou do 400 kg a RotaMatic PL aj pre brány so šírkou do 4000 mm.

K pohonom RotaMatic si môžete objednať aj doplnky, s ktorými je používanie brány ešte komfortnejšie. So solárnym panelom budete absolútne nezávislí od elektrickej siete. Solárny panel dodávame vrátane materiálu na montáž a prípojného vedenia.

Pre zvýšenie bezpečnosti odporúčame inštaláciu tlmiaceho profilu, ktorý je určený pre všetky veľkosti garážových brán. Zvážte aj možnosť inštalácie elektrického zámku, integrovaného ohrevu alebo svetelnej závory. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom pohonu a príslušenstva nás nevahájte kontaktovať.

 

Nakonfigurujte si svoju bránu

Nakonfigurujte si svoju bránu

Zostavte si garážovú bránu podľa Vašich predstáv v našom konfigurátore sekcionálnych brán.

Konfigurovať bránu

Súvisiace blogy

Modernizácia našej vzorkovej predajne

Modernizácia našej vzorkovej predajne

19.04.2019

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

Článok o nás v TRENDE - Garážové brány s 80 ročnou tradíciou od trhovej jednotky na Slovensku

04.04.2018

Dobré meno si musíte zaslúžiť prácou. Garážové brány od nemeckého výrobcu HÖRMANN patria k európskej jednotke, sú povestné vysokou kvalitou a bezpečn ...

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...