Pohony aj pre dvojkrídlové garážové brány

Aj v dobe posuvných a rolovacích garážových brán nachádzajú svoje miesto klasické dvojkrídlové garážové brány. Ľudia volia túto alternatívu pre ich typický dizajn, ktorý sa hodí do moderného, ale aj do rustikálneho domu. Aj pre tento typ brán ponúkame skvelý pohon pre jednoduchšiu manipuláciu.

, DIAMAT, s.r.o.

Pohony aj pre dvojkrídlové garážové brány

RotaMatic

Tento pohon garážových brán je primárne určený pre dvojkrídlové garážové brány. Vďaka svojmu modernému a štíhlemu dizajnu sa dá jednoducho zladiť s každou dovjkrídlovou bránou. Tento pohon ponúka všetky potrebné kvality pohonov od spoločnosti Hormann.

Funkčnosť a bezpečnosť

K bráne automaticky dodávame ručný vysielač HS 5 BS, s ktorým kedykoľvek jednoducho skontrolujete polohu vašej brány. Vďaka nemu sa vám nemôže stať, že necháte bránu otvorenú.

RotaMatic Akku

Novým zaujímavým variantom je pohon RotaMatic Akku. Ak nemáte v garáži elektrickú prípojku, akumulátor jednoducho doma nabijete a pripravíte na použitie vo vašej garáži. Akumulátor je možné nabiť za niekoľko hodín. S týmto pohonom môžete aj starej garáži dodať moderný a komfortný feeling.

Rôzne veľkosti a zaujímavé príslušenstvo

V našej ponuke nájdete aj modely RotaMatic P a Rotamatic PL. Narozdiel od základnej verzie, ktorá je určená pre brány so šírkou do 2500 mm a s hmotnosťou do 220 kg, pohon RotaMatic P je určený pre brány s hmotnosťou do 400 kg a RotaMatic PL aj pre brány so šírkou do 4000 mm.

K pohonom RotaMatic si môžete objednať aj doplnky, s ktorými je používanie brány ešte komfortnejšie. So solárnym panelom budete absolútne nezávislí od elektrickej siete. Solárny panel dodávame vrátane materiálu na montáž a prípojného vedenia.

Pre zvýšenie bezpečnosti odporúčame inštaláciu tlmiaceho profilu, ktorý je určený pre všetky veľkosti garážových brán. Zvážte aj možnosť inštalácie elektrického zámku, integrovaného ohrevu alebo svetelnej závory. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom pohonu a príslušenstva nás nevahájte kontaktovať.

 

Nakonfigurujte si svoju bránu

Nakonfigurujte si svoju bránu

Zostavte si garážovú bránu podľa Vašich predstáv v našom konfigurátore sekcionálnych brán.

Konfigurovať bránu

Súvisiace blogy

Galéria garážových brán HÖRMANN 2022

Galéria garážových brán HÖRMANN 2022

03.01.2023

Galéria vybraných realizovaných garážových brán HÖRMANN 2022

Ako pripraviť stavebný otvor pre montáž sekcionálnej garážovej brány Hörmann

Ako pripraviť stavebný otvor pre montáž sekcionálnej garážovej brány Hörmann

29.11.2022

Ak staviate nový dom s garážou alebo plánujete vymeniť starú garážovú bránu, pripravte sa na montáž v dostatočnom predstihu, aby ste predišli možným k ...

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

4 prednosti pohonov vjazdových brán značky Hormann

16.09.2022

Ak chcete otvárať svoju vjazdovú bránu komfortne, potrebujete diaľkovo ovládaný pohon. K dokonalosti tohto komfortu vám dopomôže kvalitný pohon vjazdo ...

Aké typy automatických garážových brán ponúkame?

Aké typy automatických garážových brán ponúkame?

30.05.2022

Kúpili ste si nové auto, postavili ste preň modernú garáž a nechcete to celé pokaziť nevhodným výberom garážovej brány? Vyberte si z ponuky garážových ...